Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Mit tanácsoltok,...

Mitől lehet? Mit tanácsoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam. Az energia szintem a béka s.egge alatt-alatt-alatt van. 6,5 hónapos gyerekem is van, de nem Ő fáraszt le. Jó gyerek, alszik egész éjjel...stb. Tegnap is akkor aludtam be, amikor Ő, este 9-kor, mégis reggel olyan voltam mint akit agyonvertek. Napok óta nincs energiám semmihez, örülök, ha a házimunkát meg tudom csinálni és nyünnyedhetek itt, vagy a kanapén.

Olyan érzés, mint amikor valaki leszivja az energiádat!!! Mintha folyton itt loholna valaki a nyakamban és nekem egyre kevesebb erőm lenne!!


2009. okt. 22. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szegény, kimerültél.

Próbálj néhány napon keresztül, vacsorára vagy ebédre energiabombákat enni:

Pl. fél fej jégsalátát felaprítasz, hozzá kockára vágva 1 nagy vagy két kisebb paradicsom, kedved szerint kígyóuborka és végül kevés morzsolt fetasajttal összekevered. Egyél mellé pl.grillezett csirkemellett. Nem diéta! Egyél annyit, amennyit csak kívánsz! Uzsonnára egyél natur kefírt vagy joghurtot, friss gyümölccsel, dióval. Igyál minimum 1,5-2 liter (ásvány)vizet vagy citromos teát!

Amíg a baba alszik napközben, te is pihenj le nyugodtan.

Meglátod, egy-két napon belül több energiád lesz! Nekem mindig beválik :=)

2009. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!