Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a probléma velem?

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

Semmi bajom sincs,aztán hirtelen elhagy minden erőm,nem bírok tobább csinálni semmit sem,muszáj lefeküdnöm ilyenkor,vagy leülnöm.Aztán eltelik kb egy-két óra,és ismét minden normális.

Ja és úgy 1 hónapja homályos látok messzire egy kicsit.

18/F


2009. okt. 20. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem vérnyomás probléma. ha van ott vérnyomás mérőtök, mérd meg h milyen normál állapotban, és mérd meg milyen akkor, amikor úgyérzed h elhagy az erőd.
2009. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,megpróbálom majd._Aki tud még valami mást is az írjon,mert az orvos szerint csak beképzelem,és nem akarok iskolába járni,és nem hisz nekem.
2009. okt. 20. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
a vérnyomásmérés egy jó gondolat. de szerintem menj el egy másik dokihoz. biztos, ami biztos. derüljön ki, mi is ez.
2009. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomásmérés igen is fontos ebben a helyzetben. Én mindig kicsit stresszesebb vagyok orvosnál ilyenkor felmegy a vérnyomásom (120/60 körülire), ami teljesen normális. Egészen addig nem tett semmit az orvos, amíg annyira beteg nem lettem, hogy eszembe se jutott stresszelni orvos előtt, és nem tudta megmérni digitális mérővel... Harmadszorra lett 74/52. Teljesen kiakadt és azonnal vér és vizeletvizsgálatra, illetve ekg-ra küldött. Szerencsére csak apró eltérést tapasztaltak, ami miatt gyógyszert szedni fölösleges, de nekem is vannak olyan napjaim, amikor alig bírok felkelni, csak fetrengek, szédelgek. Azt mondta az orvos ilyenkor KÁVÉ... Mérd a vérnyomásod mondjuk 2 óránként, és írd fel mennyi volt. Aztán menj el másik orvoshoz. 19/L
2009. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,hazsnosak nagyon,de akárhányszor mérem a vérnyomásom mindíg normális.120/75 körül van.
2009. okt. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!