Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van rengeteg vizeletem...

Mitől van rengeteg vizeletem ivás nélkül?

Figyelt kérdés
Néha úgy alakul, hogy napközben nem tudok inni (nagyon ritkán), ma is így volt. Reggel megittam egy pohár kakaót, délben ettem egy tál levest, utána fél pohár vizet ittam. Szerintem ez nem sok, mégis rengeteget pisiltem. Kb 3-4x de annyit, mintha vedeltem volna előtte a vizet. Ez mi lehet? Valami betegség?
2009. okt. 16. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

KÁvét nem szoktál inni???NEm vagy felfázva??

Akármi ez nagyon vigyzz mert utánpótlást biztosítani kell a szervezetnek.HA össze vissza van az a legrosszabb.MErt azt hiszi hogy minden oké...mármint a szervezeted...folyamatosan ürít aztán mégse kap.Aztán amikor megint kap egy picit elkezd raktározni.Na így lehet iszonyat módon meghízni.

LEhet nálad is hasonló a helyzet.

2009. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vizeletet a vesék a vérből választják ki, és nem a gyomorból, így akkor is dolgoznak, amikor nem ittál folyadékot.
2009. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukorbetegségre, vagy az agyalapi mirigy hátsó lebenyében tárolódó, a vese vízvisszaszívó működését fokozó hormon (ADH)csökkent termelődésére utalhat. Kiválthatja idegesség, hólyaghorút, és még sok egyéb. Jobb ha urológus szakorvoshoz (minden esetre orvoshoz)fordulsz vele.
2009. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!