Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kelek fel minden éjjel...

Miért kelek fel minden éjjel (hajnalban) 4 órakor, szinte percre pontosan?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró, hiszen ezek után egyáltalán nem tudok vissza aludni. 10 -11 fele fekszem le, és elvileg fél 7kor kelnék, ami pont elég lenne ahhoz, hogy kipihenhessem magam. Így viszont olyan vagyok egész nap, mint a mosott ...

Nem tudom mit tegyek és azt se tudom mi lehet az oka, de nem mehet ez már így tovább. A munkahelyemen sem tudok úgy teljesíteni ahogy kell és a párommal sem vagyok elég türelmes.Segítsetek!!!



2013. júl. 3. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs egy korán kelő szomszéd vagy szemeteskocsi v. hasonló ami megébreszt? Én egy időben a felettem lakó telefonjára ébredtem minden hajnalban (nyár, nyitott ablakok), ugyanolyan ébresztése volt mint az enyémnek, csak ő másfél órával korábban kelt...
2013. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lehet a gond, mert légkondink van és nem alszunk nyitott ablaknál, illetve egy olyan szomszédunk van, akit hallhatunk, a felettünk lakó, viszont ő 8 ra megy dolgozni és csak 7kor kel, szóval ez kizárva.
2013. júl. 3. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Lekapcsol az éjszakai áram és leáll a szomszéd mosógépe. Pl. apám is ilyen, elalszik a TV előtt sokszor, de ha kikapcsolom, azonnal felébred :-)
2013. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Ha van bármilyen hosszan tartó zaj (pl tv, rádió) elalvás közben és vége lesz (kikapcsol) felébredsz. Vagy ha bárikor előzőleg volt valami hajnali 4kor akkor amiatt ébredsz fel (pl jó vagy rossz de mély benyomást hagyó esemény, mert berögződött az esemény súlyossága miatt mind1 hogy rossz vagy jó e. Ha ez a dolog van akkor megoldás: VAlami ellentétes 4-kor.

2013. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig úgy alszunk el, hogy valami szól, tv vagy laptop, de az jóval korábban kikapcsol, mint hajnali 4, és semmi olyasmire nem emlékszem ami meghatározó élmény lett volna pont ebben az időben, szóval még mindig keresem a megoldást, meg a választ, de nagyon szépen köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2013. júl. 8. 08:11
 6/6 anonim válasza:
Én is napok óta percre pontosan 4-kor felébredek. Valami választ én is várnék.
2016. dec. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!