Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valaki, akinek volt már...

Van valaki, akinek volt már agyrázkodása? Mikor jelentkeznek a tünetei?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Rövid idövel az esés/ütés után - de mindenképpen pár órán belül. Ha gyanud van ilyenre, akkor jobb elmenni orvoshoz, mert lehet komoly is.
2009. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tegnap délután esett a fejemre eggy gipsz szobor.Voltam este dokinál,de műtőbe volt,nem tudott senki megnézni.Kicsit parázok,hogy nem-e azom van:)
2009. okt. 14. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
agyrázkódás eszméletvesztéssel kezdődik, nagyon erős fejfájás, szédülés, zavartság. a koponyaűri vérzések miatt csinálnak röntgent, esetleg emiatt érdemes ügyeletre bemenned.
2009. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz-okat,szerencsére nem ájultam el,nem szédültem,sem hányingerem nem volt,fejem enyhén fáj-fájt..Remélem már nem lesz semmi,már túlvagyok az egy 24 órán,és idáig semmi.Fáj a púpom,meg enyhén a fejem,de ennyi.A fejfájás normális még 24 óra elteltével? Nem folyamatos,hol fáj-hol nem??!!
2009. okt. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!