Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől ilyen piros az arcom?

Mitől ilyen piros az arcom?

Figyelt kérdés
Ha valami olyat csinálok pl nevetek akkor nagyon piros lesz az arcom... Ez mitől lehet? A vérnyomásom tudtommal rendben van
2009. okt. 12. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

ez az érzékenység jele.

sajnos, én is ezzel a "problámával" küzdök. :S

minden meglátszik rajtam, az is, ha mérges leszek vagy zavarban vagyok, akkor is elpirulok, nemcsak akkor, ha jót nevetek.

ez nemcsak belső érzékenység, hanem külső is, a bőröd bizonyára vékony és érzékeny. esetleg fehér.

az enyém ilyen, sajnos.

2009. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nektek van okotok rá én nem csinálok semmit nem nevetek nem jövök zavarba én anélkül is piros vagyok de annyira h azt hiszik pirosítóXDXD nagyon vicces! ha egy kis hidegvízzel megmosod a tarkód meg az arcod el fog múlni ezt próbáld ki:D
2009. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
55%
A k....l.... az, tuti rosacea, vagy mandula problema, en is ezel a problemaval kuzdok es mar olyan mej depressioba kergetett hogy azon gondolkoztam veget vetek az eletemnek :S ennel kellemetlenebb atkot egyik ellensegemnek sem kivanok :S kerjel alapos kivizsgalast elsossorban maj,tudo,mandula,feherversejt szam,+ bororvos, es lezeres kezelesel valamennyire lehet enyhteni azt hallotam de meg nem probaltam sajnos....de nagyonjo lenne erre vlaami megoldast talani...azonkivul hogy emberek koze kimeni se merek, ha lanyhoz menek arrol meg nem is beszelve, nevetseges lenne voros inkab a segem vagy a hasam basza meg mint az arcom -.-...
2011. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!