Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan, hogy boldogság?...

Létezik olyan, hogy boldogság? Nektek mit jelent ez?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra minden élethelyzetben a szabadság jelentette a boldogságot, amkor nem függtem másoktól.
2013. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:
100%
A boldogság számomra megelégedettséget, megbékélést jelent. Vagyis a nyugalmat, a csendet, a békét.
2013. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
75%
Nutella.:D
2013. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es: Hát, ezt a szabadság szót a szabályok áthágására szokták használni - az meg ált. pont a társaság befolyásolása miatt van és függőség lesz a vége, bár persze máshogy is lehet értelmezni. (pl. Sziget-himnusz volt a Szabadon)

Ha nem függsz senkitől, akkor vagy egy lakatlan szigeten élsz magányosan - ne nevess, a lényeg, hogy magányosan - vagyiszonyú rugalmatlan vagy, nem alkalmazkodsz. Szerintem.

Netalántán szeretsz egyedül lenni, és mosolyogva kortyolni egy csésze forró teát az étkezőben.

Nem kritizállak, ment a zöld kéz, értékelem a hsz.-t, csak nekem a szab.-hoz nem mindig jó asszociációk párosulnak. (Bár én csak reménykedek abban, hogy bármiféle boldogság létezik.)

De nagyon köszönöm!

Hármasnak: A Nutella max. kémiai boldogság, az endorfin miatt, csak pótszer.

2013. máj. 30. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom. Béke.
2013. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen létezik! Én amióta az eszemet tudom, vesebeteg vagyok, ez nem is okozott problémát 14 éves koromig, utána nagyon rosszul kezdtem lenni, naponta egy falatot se tudtam magamba gyűrni, később kiderült, ki kell venni a veséimet, plusz a gyomromat is meg kellett műteni, 17 éves koromtól kezdve tudtam újra enni rendesen NA az jelentette a boldogságot. 23F
2013. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, állítólag a béke. Azért megnézném ezeket az embereket, hogy mit választanának egy-egy péntek-szombat este: egy bulit, vagy az otthon csöndjét, mert "boldogok akarnak lenni, amíg lehet". Ismét bocs. De ez így van, nem?

ötösnek: Te aztán értékelheted az élet apró örömeit, de csak azért, mert már egyszer elvesztek. Pfí, de közhelyes vagyok. Lhet ideje lefeküdnöm?

A téma marad: Mi az, hogy boldog? (ahogy a nóta is mondja)

2013. máj. 30. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Boldogság, amikor még a mensimnek is örülök. Amikor minden fájdalom eltörpül a jóérzés mellett. Amikor úgy tudok szeretni, hogy nem félek tőle, mikor tudom, hogy szeretnek, és ez nem zavar.
2013. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyugalom és béke nem azt jelenti, hogy elsötétített függöny mögött kuksolunk egymagunk a szobában. Béke szerintem az, amikor magammal és a világgal rendben vagyok, el tudok fogadni dolgokat keserűség nélkül. Ahogy Tetrisz kommentjeit olvasom, már ő is kinőtt a tinikorból, amikor nem a buli a legfontosabb, másféle problémák, feladatok vannak, amik igen fel tudják zaklatni az embereket.
2013. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!