Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi fog történni ha vérnyomáscs...

Mi fog történni ha vérnyomáscsökkentőre energiaitalt iszok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ne akard tudni. de ha akarod akkor próbáld meg.
2013. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ , de szerintem pont azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok rá..nem pedig azért mert kiakarnám próbálni
2013. máj. 23. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

A vérnyomáscsökkentőt pont azért szeded, mert magas a vérnyomásod. Pont ezért kell hanyagoln az alábbi italokat mint pl energiaital, kóla, kávé, tea, stb. Ha vérnyomáscsökkentő után iszol energiaitalt, az kb annyi mintha nem vettél be gyógyszert. Ezek az italok az eredeti vérnyomásodnál javában megnövelik a pulzus számodat stb. Tehát a vérnyomáscsökkentő után max. olyan lesz mintha be sem vetted volna.

Én nem ajánlom, mert még betegebb lehetsz. Lehet te nem érdez, de később bármi ki alakulhat.

2013. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2013. máj. 24. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!