Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetnék lázas? Az...

Hogy lehetnék lázas? Az orvos, csak akkor küld el röntgenre!

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
És lehet ez nem véletlen?
2009. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Táblakrétát egyél.Következményekért felelősséget nem vállalok.:) Amúgy komolyan!
2009. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de egy id*óta vagy jobb örülnél neki hogy nem vagy beteg!a suli miatti kimaradás meg nem lesz nagy poén,mert akár sz*rsz rá akár nem,pótolhatod azt amiről lemaradtál és igy még anyi esélyed se lesz a kettesre mint amennyi alapból van vagy nincs.....de tetudod....
2009. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Járok iskolába,de már kéthete szét megy a fejem a takonytól !Érzem,hogy baj van!Nem iskolát akarok kerülni!
2009. okt. 5. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne röntgenre hajts, hanem menj el fül- orr- gégészetre, ők megnézik, nincs-e arc- vagy homloküreggyulladásod és kikezelnek pikk-pakk, iskolai hiányzás nélkül is.

Addig is javaslom, hogy inhalálj (lábosban főzz kamillateát és törölközővel a fejedet beborítva hajolj fölé, amikor már nem túl forró, de még gőzölög, így "dunsztban" vagy, nem szökik el a gőz. Kb.5-10 perc háromszor naponta, megszünteti a nyálkahártyagyulladást, feloldja, eltünteti a taknyot (a bőrödnek is jót tesz!).

Egyébként, ezt a doki is fogja javasolni a gyogyók mellett. Jobbulást!

2009. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(a krétatábla egyébként nem feltétlen jó ötlet, én próbáltam már de csak nagyon görcsölt tőle a hasam semmi más hatása nem volt. De tégy ahogy jónak látod! )
2009. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elmentem a gégészetre,ott meg jól le....,hogy most mentem!Arc- és homlok üreggyulladásom van és a fülem is gyulladt!Még az utcára se mehetek ki!
2009. okt. 9. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:
hátbazz én elnem hiszem hogy egy náthától is simán nem lennél lázas!!
2009. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Okt.07. 10:31 vagyok. Én elhiszem, mert nekem is mindig láz nélkül volt arcüreggyulladásom.

Kedves Kérdező! Ez most egy nagy kövér 100% nekem! Jobbulást kívánok és ne felejts el inhalálni!

2009. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. okt. 12. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!