Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 26 éves nő vagyok és már...

26 éves nő vagyok és már ráncos a szemem alja, nálatok mikor kezdtek kijönni a ráncok a bőrötökön szem körül arcon?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 13:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
Részben életmódtól és táplálkozástól függ. A leggyakoribb oka a folyadékhiány (a testsúlyodnak megfelelö napi 3%-4% vízmennyiséget kellene meginni, ez egy 50 kg-os embernél 1.5-2 liter, 90 kilós férfinál min 3-3.5 liter tiszta víz). Aki 16-18 éves korában már smiket használ annak sajnos ilyen következménye is lehet, azok vegyi anyagok. A sok stressz, dohányzás, alkohol, negatív gondolatok is nyomot hagynak az ember arcán. Hogy Nálad mi az oka elsösorban Te tudod megmondani, ha végiggondolod ezeket, megvizsgálod az életmódod.
2013. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 gungasam ***** válasza:
Én már amikor megszülettem is roppant ráncos voltam.Azután sokáig egyre csak simult a bőröm egyre jobban..Mire 80 kiló lettem megint elkezdett ráncosodni és szinte megállíthatatlanul egyre ráncosabb.Bármit is teszek az idő múltával öregszem.Nehéz ezt megemészteni.Most 62 évesen már nem kísérletezem semmilyen kenőccsel se,minek? Van ami csak ráncosan szép...
2013. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hölgyem!


A problémák azért vannak, hogy orvosoljuk őket!

Annyira azért nem lesz olcsó.


Jutavit: Hialuron Forte, a patikából - de hyaluronsav bármilyen kiszerelése megteszi, gyártótól függetlenül, ha sokat eszik belőle, még több vízzel. Szükséges minimum napi 50 mg, de ez lehet 150 mg is.


Q10, ahogy mondják 100 mg/nap


végül e vitamin 400 mg/nap


Költséghatékonyság címén menjen az afféle tápkieges boltokba, pl. Bio Tech Usa, vagy Scitec.

2013. máj. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Balázsné Beáta válasza:
Nekem 25 éves korom után jelent meg az első ráncom.
2013. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

18 éves korom óta... nagymamámtól és édesapámtól orokoltem..

nem tudom, hogy milyen krémet használjak rá, egyelore oriflame-eset..

20/L

2013. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40 leszek, de szerencsére még nincs ránc a szemem alatt és nem vagyok ráncos típus. Van aki tőlem is idősebb és nem látok rajtuk se nagyon ráncot. Szerintem keress fel egy jó kozmetikust vagy arctornára járj. Te túl fiatal vagy a ráncokhoz. Szemüvegre lenne szükséged, vagy erős fény mellett dolgozol lehet. Szerintem gyorsan megoldódik a problémád egy jó kozmetikussal.
2014. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!