Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feszítő has, teltségérzet...

Feszítő has, teltségérzet valakinek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Lassan két hete érzem azt mintha szét akarnék durrani, Feszül a hasam. Elmentem vele orvoshoz írt fel egy görcs oldót és normaflore-t. Már 3 .napja szedem mind kettőt de a panaszok nem múlnak, mondta ha nem múlik menjek vissza egy hét múlva és elküld ultrahangra de már nagyon meg vagyok ijedve. Semmi más panaszom nincs se hányinger se hányás étvágyam ugyan olyan csak a hasamba érzem ezt a feszítő érzést ha lefekszek valamivel enyhül. Arra is gondoltam már , hogy a panaszok kezdete előtt napi rendszerességgel 10 15 percig haspréseztem esetleg akkor sérülhetett meg az izomzat és nem is valamilyen bélműködéssel kapcsolatos probléma lehet, de ez csak tippelgetés. Azóta is napi rendszerességgel sportoltam, lovagoltam. Hétfőn megyek vissza az orvoshoz ha valakinek volt már hasonló problémája írjon előre is köszi!!!
2013. máj. 10. 09:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!