Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet állandóan száraz...

Mitől lehet állandóan száraz a szám?

Figyelt kérdés
A víz nem segít csak édes italok?
2007. szept. 17. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegségtől például. Menj el szerintem vércukorszint mérésre, mert általában ez egy korai tünet.
2007. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En semmikeppen nem innam az edes italokat amik televannak tartositoszerrel meg rejtett es kevesbe rejtett cukrokkal. Valoban jo lenne ha elmennel orvoshoz. Azonkivul a viz az, ami a legjobba testednek es az egeszsegednek.
2007. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyógyszer melékhatása is, de miért nem vizsgáltatod ki
2007. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is cukorbetegség, én is az vagyok, nekem is előfordult, de tünet lehet még a sebek lassú gyógyulása is pl. Nekem fejfájás is ha magas a cukor, de a dokik szerint ezzel csodabogár vagyok, mert ők ilyet még nem hallottak.. A cukorszintet patikákban is meg lehet nézetni egyes helyeke.
2008. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!