Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem a H1N1? Mondjátok,...

Ugye nem a H1N1? Mondjátok, hogy csak sima megfázás!

Figyelt kérdés
Szegeden vagyok, azaz fertőzött területen.Köhögök,tüsszögök,folyik az orrom, megy fel a lázam és iszonyatos a közérzetem, ráz a hideg,megy a hasam, szédülök.
2009. szept. 29. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet az is, de bármi más is. valszeg vírus, és mivel a sima influenzának nincs szezonja, így valószínű, hogy h1n1. pár napon belül jobban leszel, és többet valszeg nem fog a földhöz vágni.

ha van bármi más alapbetegséged, vagy szoktalan tüneteket észlelsz magadon, azonnal menj orvoshoz. vegyél magadhoz rengeteg C és D vitamint, és általában tedd azt, ami influenza esetén kell.

2009. szept. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne ess pánikba! Az amerikai sertésinfluenza (sokkal értelmesebb elnevezés, mint a H1N1, csak ugye ez amerikának nem tetszett) sem sokkal vészesebb, mint a sima influenza! Csak ugye muszáj rémhíreket terjeszteni, hogy az oltóanyagot el lehessen adni.

Mennyi a lázad? Mindenesetre menj orvoshoz, és ne izgulj, semmi maradandó bajod nem lesz!

Ha a lázad magas (38 fölötti), kezdd el csillapítani! Algopyrin, hűtőfürdő, stb. Meg persze mézes tea, (még jobb, ha citromfű-teát iszol) és ágyban fekvés.

2009. szept. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszem, hogy elmennék orvoshoz. inkább kihívnám. ha elmész, a váróban csak továbbadod a fertőzést. hívd fel a dokidat, hogy mi legyen ebben a helyzetben. első voltam.
2009. szept. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a sima influenza és a h1n1 kb ugyanaz, úgyhogy tökmindegy h h1n1-ed van v sima influenzád.
2009. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi komoly... nekem is h1n1-em van.. kcisit fáradt vagyok köhögök fáj a torkom meg a fejem :P Nem halok bele :D Csak engem az zavar hogy másfél hétig no suli és unatkozom itthon :DD
2009. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!