Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja rettentően szédülök...

Pár napja rettentően szédülök folyton, és hányingerem van. Lehet elvonási tünet?

Figyelt kérdés
Kb. öt napja abba hagytam az antidepresszánst (nem nagy dózisban szedtem), mondjuk nem tudom ehhez kötni a rosszullétet, máskor is volt már ez az egész napos szédülés és hányinger. Még fekve is, mintha folyton remegnék, borzalmas érzés. Mi lehet ez?
2013. máj. 4. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
SZerintem menj el orvoshoz, a szédülés nem játék.
2013. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi! Az orvos rohadtul nem vesz komolyan, bármilyen panasszal megyek hozzá, kedélyesen kiröhög :)
2013. máj. 4. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnállak, hogy ilyen "komoly" orvosod van.

Amúgy nagyon is lehet a gyógyszer elhagyásától a szédülés. Anyukám is szedett SSRI-t (bár nem nagy dózisban), és amikor leállt vele, ő is szédült, ráadásul még szemtekerezgése is lett, kb. 5-6 napig tartott, és már másnap jelentkeztek a problémák a gyógyszer elhagyása után. A hányingered már lehet a szédülés következménye. Próbálj B6-ot, vagy Daedalont, meg nyugtató teát (pl. citromfű).

2013. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod! Bár ez nem SSRI, hanem ilyen triciklikus vagy milyen antidepi... Na de remélem csak elmúlik már valamikor (megpróbálom a B6-ot meg ilyesmit, hátha)
2013. máj. 6. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz növényi nyugtatóval! Ez sajnos megvonási tünet. Enyhül a nyugtatótól.
2013. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! Nyugtatót is írtak fel hozzá, azt abbahagytam, mert rögtön a felírás utáni másnap egyben bevettem az összeset (kórház lett a vége) :S Nem öngyilkossági szándékból, csak egyszerűen nem bírtam megállni, úgyhogy azt már nem szedek, meg is kérem majd a dilidokit, hgoy többet ne írja fel. Szóval nézek majd valami természetes nyugtatót :) Köszi a válaszokat!
2013. máj. 6. 23:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Azóta is szédülök,tehát azt hiszem mégsincs köze a gyógyszerhez oO
2013. máj. 21. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor nem gyógyultál ki teljesen a depiből sajnos..én is sorstársad vagyok :/
2013. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem gyógyultam ki, benne vagyok a közepében a gyógyszertis scak a mellékhatásai miatt hagytam abba, de már elég rég... ÉS előtte nem szédültem, tehát gondoltam nicns köze a depresszióhoz... :/
2013. máj. 22. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!