Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet napszúrást kapni 29 fokban?

Lehet napszúrást kapni 29 fokban?

Figyelt kérdés

Tesióra egy részén kint voltunk a napon(11-11:30) utána elkezdett fájni a fejem, melegünk volt ezért árnyékba mentünk.Utána mikor bementünk a suliba fájt a fejem meg bágyadt voltam, de ez el múlt egy olyan fél óra után. Mikor jöttem hazafele olyan 10 percet sétáltam a napon, nagyon melegem volt alig bírtam hazajönni (fel is voltam öltözve rendesen hosszú farmer...mert olyan hülye gimibe járok, hogy nem lehet rövidnadrágot felvenni-.- ) na és most, hogy hazajöttem fáj a fejem meg bágyadt vagyok, de csak ennyi (nem nagyon, tényleg csak egy picit). Hányásfóbiám van és emiatt parázok mindig ilyeneken, mert a napszúrástól is lehet hányni és emiatt étvágyam sincs, de ez tuti pszihés, ilyenkor enni se merek. Na de nem ez a lényeg. Árnyékban 29 fokot mutat a hőmérő. Kaphattam napszúrást már most? De arra is gondoltam, hogy elkezdte ezen pánikolni és már attól érzem ezeket a tüneteket..

16/l


2013. ápr. 30. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Síelők is kaptak már napszúrást! Nem a hőmérséklettől függ.
2013. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaphattál. Maradj árnyékban,hűvös helyen,pihenj és igyál sok folyadékot.
2013. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a hőmérséklettől függ, de szerintem nem napszúrásod van, hanem a melegtől vagy bágyadt.
2013. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet napszúrást kapni. De nem fél óra tesiórától, meg 10 perc gyaloglástól.

A szokatlan melegtől lehetsz bágyadt, a többit pedig beképzeled magadnak és pszichoszomatikus tüneteid vannak.

2013. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!