Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Wellnessezés után nem pont...

Wellnessezés után nem pont hogy jól kellene éreznie magát az embernek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, van mindenféle bajom, na de ez nem is fontos, tegnap wellnessparkban voltam: fittnessterem, szauna, gőzfürdő, pezsgőfürdő, tepidárium. Nagyon jól éreztem magam, semmit nem vittem túlzásba, mindent csak addig, amíg jól esett.

Ma reggel olyan fejgörcsre ébredtem, hogy azt hittem, meghalok, szó szerint fogtam a fejem, mert úgy éreztem, szét fog robbanni. Még mindig fáj, de azért nem annyira. Rossz a közérzetem, fáj a térdem (amúgy is szokott mert "térdes" vagyok, de most nagyon), fáj az alhasam, furcsán fáj, rossz a gyomrom is és szédülgetek. A vérnyomásom normális.

Vajon lehet ez a tegnapi naptól? De nem értem én ezt...


2013. ápr. 28. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szauna nem mindenkinek ajánlott, de ha térdes vagy akkor a fittness se.

De ez a te hülyeséged, mert tudod magadról és akkor meg is belemész.

2013. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondom, nem erőltettem meg magam. Annyira nem szar a térdem, csak nem erőltethetem meg nagyon (nem is tettem)

Szaunában voltam egyébként a legkevesebbet pont :D (Az 50-60 fokot még bírtuk, de a 88 fokról már 1 perc után lemondtunk)

2013. ápr. 28. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A méregtelenítés jár ilyen tünetekkel, amit valószínűleg a tegnapi wellness váltott ki.
2013. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!!
2013. ápr. 28. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!