Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Páromnak elég gyakran vérzik...

Páromnak elég gyakran vérzik az orra. 27 éves férfi. Milyen betegségnek lehet az orrvérzés a tünete?

Figyelt kérdés
Hogy vehetném rá hogy menjen orvoshoz, mert hallani sem akar róla. Van amikor lehajol akkor történik, valamikor csak úgy spontán. Tegnap pl zuhanyzás alatt végig ömlött az orrából a vér.
2008. jún. 13. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsen véletlenül magas vérnyomása??

Ha igen vigyázni kell vele.

Ha ennyire komoly,erös az orrve´rze´se orvohoz kellene fordulnia.

2008. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen problémám van mostanság, pedig gyerekként sem voltam orrvérzős. Sok dolgo okozhatja, lehet szimplán vitaminhiány is, vas és c vitamin, de nekem ez nem segített így elmentem a háziorvoshoz és adott beutalót a fül-orr-gégészetre, azt mondta hogy lehet hogy polip van az orromban és ha igen akkor majd kiégetik és kész, vagy lehet véralvadás zavar is, de azt mondta az nagyon ritka. Szóval szerintem menjen el fül-orr-gégészetre, pláne ha így mindenféle helyzetben vérzik neki, mert nekem csak reggelente szokott.
2008. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis megunja hogy vérzik az orra! Azért csak noszogassad, hogy menjen dokihoz! Nekem gyerekkoromban volt, emlékszem elég kellemetlen volt, hogy bármelyik pillanatban elkezdhetett ömleni a vér. Nekem gyengék voltak a hajszálerek, neki biztos nem ez, mert már felnőtt.
2008. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!