Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a fülem, mit csináljak vele?

Fáj a fülem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdte kicsit, de mára már elviselhetetlen.

Meg is fáztam, aztán mikor fújnám az orromat, fröcsögő érzést, erős fájdalmat érzek a fülemben.

Elején bedugtam a fülem, de már ez nem működik...


Azon kívül, hogy elmegyek vele orvoshoz, lehet vele csinálni valamit, házi praktika vagy valami.

Vagy mégis mi okozza. Fül gyulladás?



2013. ápr. 1. 01:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan érzés még, mintha lenne benne víz, meg ha ásítok akkor is olyan érzésem van, mintha szétakarna szakadni...
2013. ápr. 1. 01:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el ügyeletre ha végképp nem bírod. Ott majd kiszívják,raknak bele gyógyszeres csíkot és utána jobb lesz.

Velem is volt így.

2013. ápr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát magától nem fáj, csak hát nem nagyon kapok levegőt.. torkom is fáj... aztán orrfújás elég fájdalmas. :/

de majd elmegyek vele orvoshoz.

csak gondoltam hátha tud valaki vmit, ami akár jó lehet rá..

2013. ápr. 1. 01:31
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Megvagyok fázva , ráment a fülemre . Meleg sót próbáltam és jót tett .

Vagy ha van kövirózsátok,annak a levét szokták még,de nekem az nem jött be .

2013. ápr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Én már üvöltöttem a fájdalomtól ezért elmentünk az ügyeletes kórházban. Meg piszkálta az orvos mondta középfülgyulladás. Hát mikor meg piszkálta akkor sokkal jobb volt. De akkor egy darabig folyt meg kicsit véres is volt. Sajnos azóta nem olyan a fülem mint régen. Egy apró kis széltől már fáj és van hogy csak úgy bedugul.
2013. ápr. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Tegnap cseppentettem bele kövirózsát! Azóta tudom fújni az orrom! :D

Szóval sokkal jobb lett! :)

2013. ápr. 2. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!