Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 10szer pisilek baj?

Napi 10szer pisilek baj?

Figyelt kérdés

Vércukorszintem 6,5 volt legutolján, napi 3liter folyadékot biztos megiszok, legalább, de napi 10szer járkálok pisilni lehet valami baj velem?nagyvécézés napi 1...

21/f



2013. márc. 27. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Különösen 3liter folyadék mellett.
2013. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
napi 3l viz mellett nem sok, viszont ha már most 6,5 a cukrod azért pár havonta ellenörizd mert ez azért a felső határa.
2013. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok. A 6,3 éhomi vagy terheléses? Egyszeri vizsgálati eredmény, vagy többször volt emelkedett? Nem társul farkaséhséggel is a dolog?
2013. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én napi 4x
2013. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
volt 5,8 is volt 6,8 is már..de amúgy folyton zabálnék de nem vagyok terhes fivel fiú vagyok :D
2013. márc. 28. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon megnyugtató, de ha segítséget vársz, miért nem a kérdésre válaszolsz?

Ezek az eredmények éhomiak (reggeli mintavétel, úgy, hogy előtte 10 órával már nem ettől), vagy glükózterheléses?

A farkasétvágy cukorbetegség velejárója is lehet. Láttam az f betűt, így nem gondoltam, hogy állapotos lennél.

2013. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem éhgyomorral készült, evés után 2-3órával mind
2013. márc. 28. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem éhgyomorra készült akkor jó és nem az a htárérték. Csináltasss egyszer éhgyomrit és ne otthoni mérőset hanem rendesen vérvételből. Aki nem cukorbeteg annak csak éhgyomri ad valós értéket. Hülyeség kaja után méregetned ha nem vagy cukorbeteg.
2013. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!