Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor reggelente felkelek...

Amikor reggelente felkelek felmegyek a lépcső ezután miért kezdek el mindig szédülni? L/18 többilent.

Figyelt kérdés
úgy érzem mintha nem tudom legalább 10 kilómétert futottam volna. és mindig le kell ülnöm és van hogy akkor is ha csak mondjuk délután lefekszem fél vagy 1órára és csak kinyitom a szemem és elkezd nagyon dobogni a szívem és "fáradtan" érzem magam

2013. márc. 22. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok túlsúlyos
2013. márc. 22. 19:02
 2/4 anonim válasza:
Nekem alacsony a vérnyomásom, így szoktam én is lenni a lépcsőzéssel.
2013. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de máskor nincs bajom vele csak reggelente és zsibbad az egész karom mintha "nem bírnám el"
2013. márc. 22. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
persze mert reggel még nem ébredtél fel teljesen, ezért alacsony a vérnyomásod épp úgy mint neked. Én ezért kávézok már 15 éves korom óta, minden reggel szinte. És azóta minden jó.
2013. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!