Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetek influenzás? Kezdődhet...

Lehetek influenzás? Kezdődhet így? Vagy ez más lesz?

Figyelt kérdés
Csak, mert akkor itthon maradok... Szóval, elég nyomi vagyok tegnap óta, fáradtnak érzem magam, szédelgek is, fáj a fejem de folyamatosan, van, hogy jobban, van, hogy csak simán nehéznek érzem, ha meg megrázom, az nagyon kellemetlen. Fájnak az izmaim, kicsit olyan, mintha lefárasztottam volna őket ilyen enyhe izomlázhoz hasonló, de nem is sportoltam most, meg nem csináltam semmi szokatlant, amitől lehetne, meg majd\\\' leszakad a derekam. Kicsit folyik az orrom, de nem nagyon, lázas eddig nem voltam, mikor felkeltem mondta a párom, hogy nagyon forró vagyok, de az szerintem normális felkelés után, annak idején anyukám is mindig vár a lázméréssel egy kicsit, én is vártam és csak 37et mértem, az még nem is hőemelkedés. Nem is köhögök, nem is fáj a torkom.. de valami bajom csak van..
2009. szept. 16. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz,De lehet,hogy csak sima megfázás.
2009. szept. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fertőzésnek ferőzés, de nem biztos, hogy influenza. Megfázás nem nagyon lehet, mert izomfájdalmad is van, illetve fáradt vagy. Ha megoldható, akkor maradj otthon, ne fertőzz végig mindenkit. Pihenj sokat!
2009. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már a hasam is ment kétszer. :S Megoldható, mert egyetemre járok, szóval nem minden kötelező, ami meg igen ott is lehet egy-két alkalommal igazolás nélkül hiányozni. Nem mentem sehova, itthon trónoltam az ágyban és olvastam, szerintem a héten még maradok.
2009. szept. 16. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!