Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek térdropogás esetén?

Mit tegyek térdropogás esetén?

Figyelt kérdés
Nagyon ropog a térdem mikor felállok,mit tegyek ilyenkor? Mi a legjobb gyógír erre? Mitől múlna el a ropogás?

2013. márc. 7. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás a porcerősítés! A chondroitine, glükozamin és MSM segít visszaépíteni a porcot, ha adsz egy e-mail címet, szívesen küldök róla anyagot. Nekem is volt ilyen problémám, és pár hónap alatt elmúlt!
2013. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

itt az e-mailem: tibcoskater@gmail.com

és a porcerősítés alatt mit értesz?

2013. márc. 8. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ropogott a térdem egy időben, nekem magnézium és B6 vitamint ajánlottak. Vettem is egy dobozzal, egy hónap múlva már egyáltalán nem ropogott és azóta sem, pedig ennek már több mint fél éve. :)
2013. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok,kösz.És közben mit csináltál még a térdeddel? Kenyegetted valamivel? vagy esetleg fásliztad?
2013. márc. 9. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csináltam semmi különöset a térdemmel, szedtem a vitamint és azért próbáltam kímélni. Szóval tudtam, hogy ha pl. leejtek valamit és leguggolok érte, akkor általában ropog a térdem, ami már-már fájdalommal is jár. Ezért nagyon óvatosan, fokozatosan térdeltem le, így alig ropogott és nem is éreztem, hogy fájna. De semmi mást nem csináltam vele.
2013. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!