Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valószínűleg megfáztam mivel...

Valószínűleg megfáztam mivel tudom kezelni?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat dolgoztam hóesésben és esőben,sajnos ilyen a munkán és a munkakörülmények.

Először csak fáradékonyabb lettem,majd ha kiegyenesedtem vagy vettem egy nagy levegőt ,akkor fájt a mellkasom.

Néha olyan érzés,mintha kezdene megfájdulni a torkom,de másnap reggelre kutya bajom és mégcsak náthás sem vagyok.

A bal kezem fáj néha ,főleg a tenyerembe nyilal bele a fájdalom,de úgy hogy majd eldobom ami a kezemben van.

Nem vagyok az ilyesmihez szokva,eddig sosem volt semmi bajom.A közelemben többen lettek influenzások de én nem kaptam el lehet az kerülget? Kb másfél hónapja tart ez az állapot.Mivel tudnám magam felerősíteni újra? Mert ez a fáradékonyság nagyon nem jön be és a fizikai erőm is zuhant vagy 20-25%-ot.


2013. febr. 22. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen régóta panaszaid vannak, akkor irány a doki.

Felerősíteni magad vitaminokkal és megfelelő táplálkozással tudod.

2013. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!