Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég furcsa érzést (szorító-zs...

Elég furcsa érzést (szorító-zsibbadó) érzek a bal oldalam és a szívem között. Mi lehet ez? Mégegy kérdés meg infok lennt.

Figyelt kérdés
Szóval v.mi furcsa érzést érzek ahol mondta nem tudom mire vélni. Lehet a bekajálástól van sajnos elég éhes voltam mire hazaértem most meg telizabáltam magam mert hülye vagyok hasam is fáj:S A másik kérdésem meg az hogy elég hülyének fog hangzani de ugye ha szíved közelébe teszed a kezded érzed hogy dobog. Főleg nyugalmi csendes helyen fekve. Na de az normális, hogy hasamnál is érzem hogy "dobog"?köldöknél sőt látni is ha félmeztelen vagyok és eddig nem láttam mostanában elégé lefogytam(direktből-fogyókura és -22kilo)szóval ez normális?
2009. szept. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A szorító, zsibbadó érzés a szíved oldalán nem túl jó előjel. Fordulj orvoshoz, mert tudomásom szerint infarktus előjelei szoktak ezek lenni. Nem tudom mennyi idős vagy, bár ha nagy volt a súlyod, simán lehet, hogy a szíved gyenge. Van esetleg valami szívbetegséged? A dobogás érzés, illetve hogy látod, teljesen természetes, hiszen lüktetnek az ereid is, ahogy a szíved pumpálja a vért beléjük. A hasban is van verőér.
2009. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

18/F vagyok és még mindig fáj nem is anynira h elviselhető hanem lüktet-zsibbad és azért érzed is közben kellemetlen érzés

Szívtájékon érzem eddig soha nem volt gondom a szívemmel meg a fogyást is óvatosan csináltam. Kösz a segítséget.

2009. szept. 8. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Az hogy látod a hasadon a szívdobogást teljesen normális. Őszintén szólva én stressz eredetűnek tartanám a panaszaidat, de biztos ami biztos egyszer menj el kardiologushoz.
2009. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!