Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánik betegség, hogy kezelik?...

Pánik betegség, hogy kezelik? Valaki aki már átélte, tapasztalatokat kérnék.

Figyelt kérdés

Ezt élem át én is, segítség kéne, félek orvoshoz fordulni nem tudja senki a problémámat, mindig magamon segítek. Érdekelne hogy lehet kezelni, segítsetek kérlek.

Tüneteim: sokszor szédülök, az erős fény zavarja a szemem, és ha sokáig vagyok egy helyben lever a víz, érzékenyebb lettem sokkal, és félek minden apróságtól, félek attól is hogy ez tényleg egy betegség és nem ccsak egy átmeneti helyzet..


2013. febr. 3. 17:15
 1/2 Nacui válasza:

El kell keserítselek, ez nem pánikbetegség.


Ez a pánikbetegség: [link]

2013. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit az előttem szóló belinkelt az a pánikbetegség én ebből jó pár tünetet átéltem sajnos.....! Rajtam 17évesen jött ki egy éjszaka hajnal 2kor feküdtem le aludni készültem és úgy éreztem hogy zuhanok,kiszáradt a szám nem bírtam nyelni,nem kaptam levegőt azt éreztem meg fulladok,úgy éreztem le állt a szívem aztán bedobogott nagyon gyorsan ahogy pánikoltam..szaladtam kifelé a szüleim átvittek az ügyeletre ahol nyugtató injekciót kaptam!Befektettek kórházi kivizsgálásra mert azt hittem vagyis beképzeltem magamnak hogy szívbeteg vagyok..de minden eredményem jó lett,megállapították hogy Pszichés problémám van pszichiáterhez küldtek ..az írt fel gyógyszert meg járnom kellett vissza havonta sajnos ahogy hozzá szokott a szervezetem 1nyugtatóhoz az már nem segített mindig erősebbet kellet fel iratnom!De mondjuk én hála istennek 1év után tudtam kezelni magamnak a pánikrohamokat így hát letettem a nyugtatót lebeszéltem magam róla h nekem erre nincs szükségem stb és ez bevált!!Végülis minden az agyban dől el! Nekem a pszichiáter semmit nem segített de nem magán orvoshoz jártam...azért egy magán orvos teljesen más!!!Most 21éves vagyok de még mai nap is előjön rajtam a pánik főleg esténként lefekvés előtt és sajnos van amikor másképp nem tudok el aludni csak nyugtató segítségével..meg mihelyt beteg vagyok sajnos beképzelek magamnak komoly betegségeket,és hát ez hozza elő újra-és újra a pánikot..meg az idegesség is rátesz,ha nem pihenem ki magam...a pszichiáter azt mondta hogy ez a betegség vissza térő el kísér míg élek!!!Az én tapasztalataimban amiket te leírtál 1sem szerepel szóval ez sztem sem pánik betegség..bár lehet hogy valamely más formája!!!De evvel fordulj orvoshoz mert csak rosszabb lesz!!!!!!!!!
2013. febr. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!