Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egynapos láz mitől lehet?

Egynapos láz mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap lázam volt, kb. menni alig tudtam, pedig nekem szinte sosincs lázam, akkor se, ha majd kiszakad a torkom meg folyik az orrom mint a megáradt duna. Most meg semmi ilyen nem volt, nem fáztam meg, nem köhögök, nem folyik az orrom, semmi. Csak már reggel úgy ébredtem, hogy legszívesebben fel se keltem volna. Ma reggel is kicsit kótyagos voltam, de lázam nincs már. Én arra tippeltem, hogy talán az lehet az oka, hogy hónapok óta alig alszom, mert kb. hajnali kettőig msn-ezek, aztán reggel hétkor kelek a fiammal. És mindig hangoztattam, hogy én ezt megszoktam, elég nekem ennyi alvás. Lehet, hogy egy idő után megbosszulja magát, hogy ilyen későn fekszem? Tegnap már 11-kor lefeküdtem aludni. Valahogy össze kell szednem magam hétfőre, mert kezdjük a gyerekkel a bölcsit, nekem meg kezdődik az egyetem, nem lehetek pont most beteg.
2009. szept. 3. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire voltál lázas? Ha nem volt magas nem nagy gond. Több dolog is okozhatja. Szerintem a fáradtság is köztük van. Én akkor szoktam magasabbnak érezni mikor megjön és előtte. De ha többször is előfordul menj orvoshoz, mert lehet van valami bajod (pl.: Lyme-kór).
2009. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt magas a lázam, éppen csak. De folyton szédültem, nagyon rossz volt. Remélem ez semmi komolyat nem jelent.
2009. szept. 3. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy ártalmatlan vírusfertőzés volt, ami csak rövid lázat okozott különösebb tünet nélkül(ez vírusfertőzéseknél gyakori). Ha visszatér, menj orvoshoz, egyébként semmi probléma.
2009. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!