Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez valamiféle betegség? Mit...

Ez valamiféle betegség? Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Ma figyeltem meg magamon, amikor a toll végét pl a kézfejembe nyomtam, természetesen nem erősen, csak rányomtam kicsit, akkor piros maradt a kézfejem. Toll üres végégével persze. Tényleg nem erősen csináltam, ha bárki azt hinné, hogy miért csodálkozok, ha rányomom a tollat...,de még is, piros marad. Legalább negyed óráig, de van amelyiken még most is piros folt van. A karomra is kicsit rányomtam és ott is megmarad a piros kis folt. Illetve még a nyáron szereztem egy olyan sebet az ujjamra, ami tényleg nem komoly, egyszerű horzsolásnak tűnt és a mai napig ott a nyoma. Fehér folt és teljesen látszik h ott seb volt. Nem is tudom mi erre a megfelelő szó, de nem gyógyulok/regenerálódok rendesen? Mitől lehet. Ez a pirosas dolog sem volt eddig szerintem, most pedig egy kis nyomástól is kipirosodik és ott marad.
2013. jan. 18. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
idegösszeomlás kerülget ... vagy te őt
2013. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, kicsit mesélnél bővebben? Tényleg ilyen dolog lenne a háttérben?


(Kiegészítőként: Természetesen nem az egész karomra és kézfejemre gondoltam amikor a piros foltos dolgot említettem, csak a toll végének a helyén.)

2013. jan. 18. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:

vagy negyven éve olvastam, aztán pánikbetegként - amiből két év alatt kijöttem - tapasztaltam, hogy pszichiáter úgy kap elsőre alapinformációt a páciens idegállapotáról, hogy mikor vizsgálja akkor végighúz a hátán valami karcolóst (akár a körmét) és ha a csík nagyon bepirosodik, és sokáig nem múlik el, akkor ténylegesen van gond (meg is leptem a kérdésemmel, mikor feltűnés nélkül végigkarcolt: "Pirosodik nagyon?" )


amit elsőre írtam viccnek szántam, mert ez beugrott a kérdésedről

2013. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!