Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma milyen front volt? Mit...

Ma milyen front volt? Mit lehet tenni ilyen rosszullétek ellen?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy erős frontokkor iszonyú migrén jön rám, na de nem is ez a legnagyobb bajom, hanem nagyon erős anginás fájdalmak, gyengeség (csak most tudtam reggel óta lábra állni), hányinger, étvágytalanság van (és még pár dolog).


Másoktól is hallom, hogy rosszul volt ma, csak nem ennyire durván, de az lenne a kérdésem, hogy egyrészt milyen front volt ma, másrészt mit lehet tenni ennek enyhítése, netán a rosszullétek megszüntetése ellen?


(sportolok eléggé az élvonalban, de ilyen napokon KO van nekem, max a mosdóig dülöngélek el)



2013. jan. 4. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább melegfront de lassan jön a lehűlés. Én tegnap voltam rosszul de eléggé, munkahelyemen nem ment úgy a meló mint általában, többször meg kellett állnom fejfájás is gyötört engem még jó hogy tudtam gyógyszert kérni rá. Meg ma volt egy kis szél is lehet azt érezted.
2013. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és te mit szedsz rá, ami használ is?
2013. jan. 4. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!