Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valamilyen allergiám van?

Valamilyen allergiám van?

Figyelt kérdés
kb 1 hete nagyon viszket az orrom belül végig, meg a szájpadlásom és a füleim belül-ezt úgy érzem mint ha bent a dobhártyám mögötti részen lenne.eddig nem voltam még allergiás, de mostmár nagyon kezdem feladni mert annyira szörnyű.főleg reggel és este jön elő.ja és tegnap óta reggel nagyon sokat trüsszögök, de úgy h azt érzem tudjátok mikor nagyon csavarja az orrodat és nem bírsz trüsszenteni...de én bírok csak ezzel az érzéssel együtt.....:(((
2009. aug. 24. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos orvosi vizsgálat nélkül nem lehet tudni. Elmész egy fül orr gégészetre először is, vagy a háziorvosodhoz, és tanácsot ad majd ebben. Lehet, hogy egy olyan dologra vagy allergiás, amit ezentúl el tudsz kerülni, és nem lesz semmi bajod, vagy egy egyszerű orrsprével meg lehet oldani, de ez ennyiből nem derül ki, az orvos sem fogja tudni ennyiből, de ő meg tud vizsgálni.Az is lehet, hogy fertőzés, ahhoz meg antibiotikumos kezelés kell.

Szerintem szánd rá magad, erre a választ ezen az oldalon nem kapod meg, csak egy orvosnál.

2009. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!