Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet legegyszerűbben...

Hogyan lehet legegyszerűbben eltávolítani a bőrkeményedést a talpamról?

Figyelt kérdés
bőrkeményedés van a talpamon és rendkívül zavar. Nem egyszer eltávolítottam már, de mindig visszajön...mit tegyek?
2009. aug. 20. 11:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
77%

nekem mindig azt mondják, h az sosem fog elmúlni

kezelhetem akárhogyan, mindig ott lesz


én sokat reszelem, puhítókkal kenem

van aki pl a babaolajra esküszik


nekem egész jól felpuhult, bár még mindig ott van...

2009. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
félévente pedikűrös. sajnos te otthon magadnak nem tudod sose úgy lereszelgetni a bőrkeményedést mint a pedikűrös, mert ő ezt tanulta és vannak hozzá megfelelő eszközei. amiket hirdetnek, pl pedegg, na hát az csak szétbarmolja a talpad, haszna meg nincs túl sok... inkább kifizetem a pedikűröst félévente, és miután megcsinálta én otthon csak lábápolóval bekenem pár naponta, és nem kell vele vacakolnom. amúgy nem egy nagy összeg, 2400 Ft, de abban benne van minden (pedikűr, paraffinos kezelés, masszás, körömfestés-díszítés) nekem a magassarkú teljesen szétszedte a talpam, és sajnos eddig ez a legjobb leghatásosabb legtartósabb megoldás
2009. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát reszelni kell, nincs mese.

Vagy javíts a testtartásodon, és ne hordj magassarkú cipőt.

2009. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
nekem attól szokott szép puha lenni a lábam, hogy bekenem krémmel jó alaposan, és ráhúzok egy vastag zoknit.Télen abban alszok, ilyen nagy melegben ameddig bírom...elég jól bevált eddig
2009. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
77%

elmúlni ettől sem műlik el, én is csinálom

csak puhább lesz :)

2009. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mingid is vissza fog jönni mivel rossz a testtartásod vagy nem megfelelő cipőt hordasz nekem is mindig van bőrkeményedés a sarkamon.Vegyél egy habkövet és a kádban fürdés közben szappanozd be és dörzsölgesd a kemény felületet a habkővel ez a módszer eltünteti ha visszajön ismételni kell én kb. hetente 1x szoktam csinálni.
2009. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyi hogy a habkövet pl rossman-ban vagy dm-ben tuti kapsz!
2009. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazi habkövet Olaszországból lehet hozatni fekete habkő néven fut de elég drága mivel az anyaga a vulkáni láva ami hűlés közben levegős lesz tehát buborékosodik.
2009. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ilyen buborékos habkövem van,de az sem használ 100%-osan és azzal is visszajön. Én is azt a módszert alkalmazom ,mint az egyik előző, vagyis vastag krém+zokni, teljesen selymessé teszi és felpuhítja.
2009. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Lehet kapni (DM,Rossmann) egy szerkezetet (aminek nem tudom a nevét), lényegében egy borotva-szerűség: markolat, a végén egy homorú fémtartó, benne cserélhető penge. Ahogy a talpon végighúzod, a kis kilógó pengeél levágja az elhalt, kemény bőrdarabot. Leginkább egy zöldségszeletelőhöz tudnám hasonlítani a működését.

Nekem bevált, percek alatt sima, puha lesz a bőr, nem kell fél órát sikálni a habkővel.

2009. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!