Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A memória javítására van...

A memória javítására van valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Az öcsémnek kellene,mert egyszerűen nem bírja megjegyezni a tanultakat.A múltkor tanult és mikor felmondta az anyagot rá pár percre már nem is jutott eszébe hogy mit mondott fel.Van rá valami gyógymód?Amúgy ő 17éves,de ez már régóta így van nála.
2009. aug. 18. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki a Memolife nevezetű kapszulát. Nekem bevált.
2009. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg segít? Lehet hogy én is kipróbálom, nekem is elég rossz a memóriám sajnos :S
2009. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És azt hol lehet kapni?
2009. aug. 18. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Kapszula előtt probálkozzatok ilyen memoria javító játékokat. Beszéljetek pszihologussal, ő biztos tudna tanácsot adni!
2009. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen memória javító játékok vannak? tudsz ötletet adni?
2009. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Verstanulás,keresztrejtvény,fejben számolás.Mind tornáztatja az agyat.
2009. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a sudoku meg ilyen is jók erre a célra?
2009. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18:29 vagyok szerintem jó a sodoku is,de ha ez nem használ,akkor nem ártana felkeresni egy neurológust,nincs-e valami agyi probléma.Ez nem azt jelenti,hogy hülye vagy. :D Csak szerintem jobb kizárni a komoly agyi problémákat.
2009. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy marhaság ilyesmivel orvoshoz rohangálni... Éves várólisták lennének a neurológusnál, ha mindenki oda rohangálna, ha kicsit nehezebben tanul.

Az a helyzet, hogy a mai diákok túl vannak terhelve, tehát nem kell ezen csodálkozni.

2009. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:) orvoshoz mondjuk nem akartam menni, csak láttam a kérdést, és ennyi. Szerintem is kicsit túl vagyunk terhelve xD mondjuk én alapból nehezen tanulok, nem tudok koncentrálni meg ilyenek.
2009. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!