Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok és fiuk! Ráültök...

Lányok és fiuk! Ráültök idegen helyen a wc-re? Korház iskola munkahely étterem mozi. Vagy akár havernál rokonnál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kilincsen, tömegközelekedési jármű kapaszkodóján vagy akár egy billentyűzeten több kórokozó van/lehet, mint egy wc ülőkén. A korlátot is papírral fogjátok? Én is csak akkor ülök rá amikor muszály (mert gugolva nem tudok...), de a papírozás nem sokat ér, mert attól függetlenül ugyan úgy össze lehet szedni akrámit.
2009. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Méltóságomon aluli lenne ha rá kellene ülnöm a wc-re.Se idegen helyen,se otthon nem ülök rá.

Ha nagydolgomat végzem,előtte alkoholos oldattal végigdörgölöm az egész wc-deszkát,és próbálok akkor sem ráülni.

Persze ez vicc volt,otthon persze hogy ráülök:-))

Ha idegen helyen rámjön a hasgörcs(szokott ilyen lenni)és el kell mennem sürgősen tojni,akkor belül is kibélelem a wc-t,és a wc deszkát szinte betemetem a papírral,így ráülök-igazából tojni nem tudnék félig állva,kénytelen vagyok ráülni.Nem mondom hogy szeretek idegen helyen mondjuk wc-re menni!!!

2010. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
igen,egyik előző beírónak igaza van,akárhogy is bélelitek ki idegen helyen a wc-t,nagyon könnyen el lehet kapni fertőzést...sajnos...:-(
2010. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
75%
Nem zavartatom magamat sehol.Volt hogy tele volt a női akkor átmentem a férfiba. Ha nincs más és nagyon kell a piszoárba is pisilek ha fáradt vagyok rá is ülök.
2010. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!