Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viszket a kezem éjjel?

Miért viszket a kezem éjjel?

Figyelt kérdés
Nem minden éjjel, de kb. két hete vannak napok mikor éjjel felébredek rá, hogy iszonyatosan viszket a kézfejem vagy az egész karom. Nem szúnyogcsípés, és nincs kiszáradva (legalábbis nem érzem száradtnak). Nagyon rossz, mert nem tudok aludni olyankor. Szerintetek mi ez?
2008. máj. 26. 09:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem lehet hogy valamire allergiás vagy? Új öblítő?
2008. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is allergia lehet. Toll az agynemud?

Lehet tollpor allergia is vagy akarmilyen poratka.

2008. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Én is gondoltam allergiára, de akkor kiütésnek is kéne lennie, nem? Amúgy a hajlam megvan, mert virágporra az vagyok. Nem Magyarországon élek, itt máshogy van az ágynemű: lepedő és rajta pokróc. A párna nem tudom, miből van. Valami biztos hogy az ágyban nem O.K., mert nappal nem viszketek. Az öblítő a régi. Várok még egy kicsit, megpróbálom olivaolajjal bekenni este, hátha mégis csak simán száraz, ha nem múlik muszáj lesz dokihoz mennem. Nekem az a fura, hogy csak a kezem viszket, az is csak felül.
2008. máj. 26. 16:13
 4/5 A kérdező kommentje:
vagyis a kézfejem
2008. máj. 26. 16:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap kijöttek a pöttyök, úgyhogy valószínű allergia. :(
2008. jún. 4. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!