Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Válaszolnátok nekem a Herbária...

Válaszolnátok nekem a Herbária salaktalanítóról feltett kérdéseimre?

Figyelt kérdés

1.Mit leht tőle várni?többször megyek wc-re,vagy csak egyszerűen kitisztítja belőlem a méreganyagokat?

2.étkezés előtt vagy után kell inni(mert a dobozban nem írták le)

3.a mennyiség amit leírnak eléggé el van túlozva mert egy nagy púpos evőkanalat tettem tegnap egy bögrébe és iszonyatosan keserő lett.Szóval mennyi az ideális mennyiség(teásknaálban mérve).

előre is köszönöm a válaszokat

16/L


2009. aug. 17. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát.. nekem elhízás elleni van.

De szerintem hasonló, ezért leírom az én tapasztalataimat.

1. Nekem amúgy is gyors az anyagcserém, de ma reggeli a reggelim után kb. 15 perccel mennem kellett. Mivel diétázom, nagyon keveset ettem, szóval ahhoz képest bővebb volt, de nem hasmenés. Valószínűleg többször is mész és bővebb lesz a székleted. Ha hasmenéses, sőt vizes hasmenéses lesz, hagyd abba a teát.

2. Étkezés előtt, naponta max. 2-szer.

3. Én 2,5-ös bögrébe teszek egy csapott teáskanálnyit, forrásban lévő vizet öntök rá, lefedem, 10 perc múlva iható, ha megfelelő a hőmérséklete. Pici mézzel és pár csepp citrommal ízesítem, mert egyébként sz@r íze van.

Egy hónapnál tovább rendszeresen nem ajánlatos használni. Ha letelt az egy hónap, három hó szünetet kell tartani. (Legalábbis az enyémnél...)

2009. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszi hogy válaszoltál =)

az én teámhoz azt írták,h 3 hónapig lehet kúra szerűen fogyasztani majd 1 hónap szünetet kell hagyni és megint mehet 3 hónapig :)

Akkor én is rakok bele citromot mert azt szeretem,meg lehet hogy mézet is ha tényleg borzalmas íze van a teának =)

2009. aug. 17. 14:05
 3/4 A kérdező kommentje:
és negyed óráig hagyod ázni a teakeveréket ahogyan azt írja a papr?vagy akkor már nagyon keserű lesz?
2009. aug. 17. 14:16
 4/4 A kérdező kommentje:

na csináltam teát,és tök jó lett.csöpögtettem bele eg kis lime-ot és nagyon finom lett =)

kb 20 percig hagytam ázni

2009. aug. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!