Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14évesen bajuszt nyírni...

14évesen bajuszt nyírni egészséges?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar! Alapjáraton rondán néz ki!

Lehet-e ebből vaalmi problémám később ha most már elkezdem nyírni? (1-2× már lenyírtam!)

A másik még az lenne, h: A Szüleim nem engedik, h. borotvélkozzam! Movel győzhetem meg őket.. ha tényleg nem egészségtelen? :O


2008. máj. 25. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy egészséges. A szüleid miért nem engedik? Édesapád szakállas? Az is lehet, hogy a vallásotok nem engedi ezt.
2008. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány? Már bocs ha sértőnek érzed a kérdést, de lányok is bajszosodnak és sztem egy csajnak nagyon tilos borotválni a bajszát!!!

Fiúként meg mér lenne bajod?

De a te tested, azt teszel vele amit akarsz!!!

2008. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nincs (nem lehet) rossz hatással az egészségedre biztosan!

De ha elkezded borotválni egyre gyakrabban kell, mert jobban fog nőni és nemsokára 2-3 naponként kell majd borotválni.

Ennyi hátránya van csak.

2008. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves korom óta borotválom, semmi bajom nem lett belőle. Egyébként nem nő nagyon én vasárnaponként borotválom, de van hogy hétközben is. Ismerek olyat akinek nem engedték sokáig, de egy idő után megengedték neki. Mond azt, hogy neked nem tetszik és kész. :D Hameg leborotválod mit tudnak tenni? Odaragasztanak egy műbajuszt?:) Egyszer borotváld le, aztán folyamatosan, ne hagyd hogy megnőjjön, egy idő után elfelejtik, nem fognak vele foglalkozni.
2008. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Köszönöm!

Most a lenyírós/elfelejtős verziót gyakorlom! XD

2008. máj. 25. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a fenntebb szólókkal. Annyit még, hogy lehetőleg szerezz be magadnak egy saját borotvát!

Mivel borotvát, fogkefét, barátnőt soha nem adunk kölcsön, még a rokonainknak sem! Nem lehet, hogy azzal van a gond, hogy valamelyik szülőd cuccát használod?

Ha beugrassz egy kozmetikushoz 2 perc alatt lekapja gyantával, az kitart néhány hétig! Szőrtelenítőt nem ajánlom csúnyán rá lehet faragni vele! :-)

Ha fiú vagy, és rendesen működnek a hormonjaid, akkor ígyis-úgyis megerősödik!

2008. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

nekem 13 éves koromban igen csak elkezdett növekedni a bajuszom én azóta borotválom.

Semmi bajom nem lett belölle (:

2009. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Colix válasza:
én 15 éves vagyok és már elég nagy lett azon gondolkozom hogy levágjam vagy ne. 14 évesen is volt de nem volt akkora hogy zavarjon. csak tényleg akkor vágd le mikor már nagy
2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én überelek itt mindenkit! 12évesen kezdtem mert már fekete volt! na jó barna :P

amúgy most 14vagyok és kéthetente vágom és ez tök normális bár a korosztályomban elég sokan hülyéznek meg stb.. de hát ha én utálom akkor én utálom szal kuss kötschög beszólás és múvin tova.

am nekem nem csak bajeszom van ha megengedem a növekedést :P

2011. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!