Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tini nyavalya, vagy máshol...

Tini nyavalya, vagy máshol van a probléma?

Figyelt kérdés
Azt hiszem valami baj van velem, de nem tudom megfogalmazni. Hangulatingadozásaim vannak mostanában, egyre több és több. Talán csak valami tini depresszióról van szó nem tudom. Állandóan melankolikus vagyok, ideges, bárki szól hozzám ok nélkül mérges leszek, legfőképp a szüleimmel van ez így pedig nem is csináltak semmi rosszat. Utálok otthon lenni, utálok otthoni dolgokat csinálni. Nincs az életemben semmi, amit szeretnék. Csak akkor vagyok boldog, ha a barátnőmmel vagyok. Nem is olyan rég még jól éreztem magam a barátaimmal is, de most már csak vele. Miért van ez így?
2012. nov. 20. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
tinikorban a hangulatingadozás teljesen normális :)
2012. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és csak szarjam le? :D kort, nemet elfelejtettem írni bocsi 19/F. 19 évesen nem kéne már túl lennem az ilyen sz*rságokon?
2012. nov. 20. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szeretsz a barátaiddal lenni vagy csak néha nem?
2012. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ritkán tör rám az, hogy na most szívesen lennék vmelyikükkel
2012. dec. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!