Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez?! Ijesztő fejfájás...

Mi lehet ez?! Ijesztő fejfájás, bal oldalon hátul plusz erős nátha.

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre tárgyilagosra és objektívra fogni.Tudom hogy nem orvosnál vagyok de hátha:)

Vasárnap kezdődött amikor a szombati buli után délben felkeltem.Iszonyatosan fájt a fejem,de nem úgy mint eddig(elég migrénes vagyok) hanem ijesztően.Csak bal oldalt hátul lent egy kis diónyi területen kb. Behaluztam az agyhártyagyulladástól az agydaganatig mindent,nagyon-nagyon szarul voltam szédölögtem,hányingerem volt stb ami ilyenkor kell. Olyan érzésem volt/van mintha "lenne ott" valami.Nagyon paráztam vasárnap egész nap.Lefekvéskor erős gyógyszerekkel (anparax) kicsit elmúlt,de még tegnap is éreztem szinte egész nap,már közel sem akkora intenzitással mint vasárnap,de azért 4óránként jött a Nurofen. Ma is egész nap elvoltam,elvagyok de most is "érzem" a fejem-nyakam-tarkóm bizsergését.Picit a fülem is cseng.Azt kifelejtettem hogy hőemelkedésem vagy lázam végig nem volt,mára megfájdult a torkom.Jön ki(szó szerint..) a nátha illetve köhögök föl becsülettel cuccot.Nagyjából ennyi a történet.Napról napra jobban vagyok(kopp-kopp) de a fejem nem az igazi(egyszerűen nem tudom megfogalmazni nem fáj csakolyan mégis... aki tudja miről beszélek az tudja,aki nem nem.)meg cseng mindkét fülem.Munkahelyemen a hét további napjaira szabadságot kaptam.(nem kértem hanem pont kapóra jött)Azt szeretném csak kérdezni hogy ki milyen betegségre gondol(na) a leírtak kapcsán.Orvoshoz nem tudom menjek-e,várnék még egy picit hiszen saját érzetem szerint is gyógyulok,csak ne lenne ez az ijesztő egyedi fejfás,meg a fülzúgás ilyenkor meddig marad meg?Ha valami nem műlik el vagy rosszabbodik,ígérem elmegyek orvoshoz de addig is meghallgatom a véleményeket.

Belső fül gyulladás?Oda "ment" a nátha?



2012. nov. 20. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Arcüreggyulladás, homloküreggyulladás, pl.
2012. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!