Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülhetek? 2 hónapja...

Mitől szédülhetek? 2 hónapja előjön. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most kerültem fősulira, és volt, hogy elég sokat buliztunk, így nem tudtam magamat kipihenni.Órán elkezdtem szédülni, de nem forog velem a világ, hanem úgy érzem, hogy nehéz a fejem, néha pedig előjön látászavar (egy kicsi, homályos fekete pontot látok, ami pár másodpercen belül eltűnik), de ez május óta van.

A másik eset meg olyan, mintha nagyon gyorsan elrántanának, majd vissza.

Legtöbbször akkor jön elő, amikor ülök, vagy fekszek, de eddig még sosem akkor, amikor társaságban vagyok, tehát lefoglalnak. Lehet ez pszichés, vagy csak beképzelem?Vagy ez valós?Nagyon kétségbeesett vagyok.Segítsetek légyszíves, nagyon megköszönném! (L/19)



2012. nov. 3. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet keringési zavar vagy alacsony vérnyomás. Eredetileg azt akartam írni, hogy átmeneti keringési zavar, de ahhoz már túl gyakori. Valami miatt az agy nem kap elég oxigént. Feltétlenül menj orvoshoz, mert lehet, hogy nagyon egyszerűen megszüntethető. Felesleges vele kínálódni. Biztos hozzá tudsz jutni valahol egy vérnyomásmérőhöz, mérd meg a vérnyomásod addig is, míg eljutsz orvoshoz. Ha alacsony, igyál kávét vagy erős fekete teát.
2012. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fáradékony vagyok, és a körmöm is tördezik
2012. nov. 3. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Menjél el orvoshoz!

Egyébként fogamzásgátlót szedsz? Vagy valamilyen gyógyszert?

2012. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!