Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg voltam, talán még...

Pánikbeteg voltam, talán még az is vagyok, de jobban kezelem, mint régen. Nagyon izzadok, ha stresszelek, a szívem is gyorsabban dobog. Hogy tudnék magamon segíteni, hogy ez az érzés csökkenjen?

Figyelt kérdés
Psichológusnál voltam, de gyógyszerszedést ajánlott, amit egy idö után abbahagytam, mert féltem, hogy teljesen rákattanok. Tudom, hogy anélkül is meglehet gyógyulni
2009. aug. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer már szedtél antidepresszánsokat akkor már nehezebb lesz. Először is tegyél magad elé feladatokat, amiket ha törik ha szakad meg kell oldanod. (csúnya hasonlat de a háborúkban nem voltak pánik betegek) Napi tevékenységedet oszd be, és tudatosan élj, tervekkel! Ne igyál ne drogozz...
2009. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha stresszelsz, végy egy jó nagy mély levegőt, orrodon be szádon ki! Gondolj arra h minden az agyadban kezdődik és dől is el!! Mások nem tudnak rajtad segíteni ebben a helyzetben, csakis TE MAGAD!!!!

Egyébként én is ebben szenvedek/tem....talán már gyógyulok. A lényeg az, h magaddal foglalkozz, ahogy megérdemled, gondolkodj pozitívan, és bízz meg magadban...talán ez az alapja mindennek...


egy "bajtárs"

2009. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hjajj ez az agyadban dől el duma, ettől tudok kikészülni. tényleg nem tudom mi jár a fejében annak aki ilyeneket ír. ha minden agyban dőlne el akkor örök életűek lennénk és senki sem lenne beteg. én rivotrilt szedek a pánikbetegségre, mióta szedem azóta egyáltalán nem volt rohamom. lehet, hogy függőséget okoz, ismerem a veszélyeit, de inkább ettől szeretnék függeni, mint az alkoholtól vagy a drogoktól.
2009. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

második válaszoló vok...és igen, igazad van....inkább gyógyszer mint alkohol. De ez a "minden az agyadban dől el duma"... Ez csak egy vélemény. És nekem vmennyire segített is...és nem azt mondom h ez a "nagy titok" meg stb, de néha jót tesz az embernek ha kicsit elgondolkodik és "takarít" az agyában. És ezt nem én találtam ki, nem én vok az egyetlen sem, aki emellett áll...hisz ahány ember annyi féle betegség....

és ezt nem sértésképpen szánom/tam...csak egy személyes vélemyény:)

2009. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen tüneteim nekem is szoktak lenni! :'(
2010. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!