Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennyi féle vizsgálat után már...

Ennyi féle vizsgálat után már biztos kiderült volna, ha van valami komolyabb szív vagy keringési bajom?

Figyelt kérdés
Voltam sima ekg-n,terheléses ekg-n,szívultrahangon, 24 órás holter vizsgálaton,izotópos szív ct vizsgálaton, ami után újabb terheléses ekg vizsgálat következett.Csak annyit sikerült megállapítani, hogy van egy kis jelentéktelen szívbillentyűhibám(mitrális prolapszus), meg néha szintén veszélytelen szívritmuszavarom,ami nem közvetlenül a szívműködésből eredhet, hanem inkább idegi eredetű, legalább is a doktor így magyarázta, de azt mondta,ezek teljesen jelentéktelen tünetek, nem betegség, ne foglalkozzak vele.Nem is foglalkoznék, de mindíg érzek ezt-azt, hol itt, hol ott.Igaz, állítólag pánikbeteg vagyok.Ennyi vizsgálatból tényleg észrevették volna, ha valami veszélyesebb szívbajom van?
2012. okt. 22. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. A pánikbetegségedet kezelik?
2012. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz, nem ért sokat.A pszichiáter dilibogyókat írt fel, de nem merem szedni nehogy aztán meg attól legyen bajom.De azóta szerencsére sok idő eltelt és jobban vagyok, csak rengeteg időt töltök itthon, mert az egyedül eljárásra még nem szoktam vissza teljesen, még mindig van bennem valami félelem, ha el kell menni itthonról, hogy vajon hol leszek rosszul.Ilyenkor érzek minden félét, gyengeséget, szívdobogást, mintha szédülnék.Nem esik jól odakint lenni, sétálni.Azért gyanakodom, hogy nincs-e mégis szívbaj.Pánikbetegségem óta sokkal rosszabbul viselem a fizikai megterhelést, mint azelőtt, bár nem mindig.Szóval, furcsa...
2012. okt. 23. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökéletesen ebben a helyzetben vagyok én is. Én is a szívbetegségtől rettegek, de azt hiszem ez inkább a pánikbetegség... Ha gondolod, beszélgessünk, hátha segíthetnénk egymásnak.
2012. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!