Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 18 fok egy diáklakásban...

18 fok egy diáklakásban elégséges?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem el otthonról, most egy kinnlakásban lakok 4 társammal. Otthon mindig meleg hőmérséklethez voltam szokva (min 24 fok), de most vitáznak ha 20 fokra állítom és elvárják, hogy legyen elég nekem a 18 fok éjjelre. Szerintetek mi lehet a megoldás? Értem én hogy drága a gáz, de az én szobám északos és nagyobb mint a többieké, plusz még én fázós típus is vagyok. A hidegben nem érzem annyira kipihentnek magam és félek nehogy erre rámenjen az egészségem.


Egyébként azt figyeltem meg, hogy sokszor normális hőmérsékletben is fáznak a végtagjaim, hogy a kezem, hol a lábam. Nem tudom ez normális-e.



2012. okt. 17. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Éjjelre elég a 18 fok, takarózz be jól, vegyél zoknit, cserélj szobát egy kevésbé fázós társaddal!

Rossz a vérkeringésed, azért fázik hol a kezed, hol a lábad.

2012. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy eddig is kötött zoknival jártam nappal 19 fokban és éjjel egy paplannal, egy pokróccal és egy hálózsákkal takarózók. A szoba nagyon jó lenne, csak ne lenne ilyen hideg bent. Ha hazamegyek (erre max karácsonykor kerül sor) megvizsgáltatom a vérkeringésem.

Addig is beszerzek egy elektromos székmelegítőt és lepedőt. Annyit fogyasztanak mint egy égő és állítólag kellemes hőérzetet ad.

2012. okt. 21. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
nappalra is elég
2012. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!