Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van, hogy ha napközben...

Mitől van, hogy ha napközben alszom, utána mindig rosszul vagyok (hányinger, szédülés)?

Figyelt kérdés
Ez már kiskorom óta így van.
2007. aug. 26. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen,azt hittem csak en vagyok ilyen.sot meg eros ehsegerzet is ràmtor,akkor is ha alvas elott ettem.Komàs vagyok es faj a fejem.Ugy oldom meg hogy nem alszom napkozben,ha nagyon muszaj,nem birom tovabb es leragad a szemem ebredes utan,lassu lazitotornat vegzek,hosszan be a levegot,majd hosszan ki,egy kis torna,fejkorzes stb.Probald ki!Rakd be a kedvenc zenedet,vagyis csinalj felfrissito dolgokat,hogy elvegyek a figyelmedet,hogy eppen most ebredtel fel.Igenis tagadd meg a szedulest,fejfajast-hidd el!melyen tudatosan erezd,hogy semmi bajod!Ne foglalkozz a rossz kozerzettel!

Sok sikert!

2007. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! tudom hogy mar regebbi ez a kerdesd de en csak most lattam es elakarom mondani hogy az elozo hozzaszoloval egyetemben enis azt hittem egyedul vagyok ezzel! Mondjuk en egy kicsit maskepp oldom meg.persze enis igyekszek nem aludni napkozben de ha megis akkor utana rogton lezuhanyozok.Nekem csak ez segitett ja meg persze a kaja.elobb jollakok azutan eghy jo zuhany csodakra kepes!remelem tudtam segiteni!
2008. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!