Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyesek hogy nem érzik magukon...

Egyesek hogy nem érzik magukon az izzadságszagot?

Figyelt kérdés
Elég izzadós vagyok én is, de megpróbálok mindent megtenni azért, hogy ne legyen szagom. Ha mégis megtörténik a "baleset", akkor meg érzem magamon, és irulok-pirulok, megpróbálom gyorsan megoldani a problámát. De úgy tűnik, mintha ezek az emberek nem is éreznék, hogy büdik, vagy csak nem foglalkoznak vele?
2009. júl. 27. 21:51
 1/9 anonim válasza:
100%
én abszolute nem érzem magam büdösnek mikor nyár van illetve kondizok jó az más tészta ha oda hajolok a hónaljamhoz és úgy veszek szagmintát akkor mondom kivagyok ütve egyébként ha nem arra figyelek észre sem veszem csak hogy izzadok csak figyelni kell hogy spray legyen ha kell mert tényleg szörnyű tud lenni
2009. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

arra gondolsz, h elmész egy forgalmasabb utcában (főleg nyáron) és majd bele halsz h más emberek testszagát kell szagolnod. Vagy hogy a borotválatlan szőrős hónalját szellőzteti a buszon kapaszkodó átlag 40 fölötti férfi és nő, vagy hogy a kasszánál sorban állva, azon gondolkozol, hogy te szaglasz-e, vagy csak a környezetedben lévők ontják magukból az izzadságszagot....

Sajnos vannak akik, vagy nem érzik, vagy nem foglalkoznak vele. Te meg látod, egy két alkalomba belepirulsz szégyenedbe. Hát, ilyen ez. ki mit szokott meg....

2009. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ilyenekre gondolok. Az a furi, hogy sokszor ki sem nézni az illetőből, mert nem igénytelen a külseje, úgyhogy ezért kérdezem, hogy vajon nem érzi magán vagy nem érdekli, mert híve a természetes dolgoknak :))
2009. júl. 27. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 7.-es voltam, én sem éreztem magamon. Addig sosem voltam büdös, nem szoktam a dezodorhoz. Aztán amikor megjegyezte valaki, hogy nagyon büdös vagyok, égett az arcom, azóta mindig odafigyelek, és mostmár nyáron is azt mondják, hogy jó illatom van :) De öcsém olyan büdös, hogy már messziről érzem az izzadtság és bagószag keveredését. És ő nem érzi magán!! Minden nap szólnom kell neki, hogy megfulladok, olyan büdös. Mondjuk dobol, azis benne van, de attól még lehet dezodort használni! Szerintem nagyon sokan nem érzik. Ez olyan, mint hogy a dohányos sem érzi, hogy milyen bagószaga van.
2009. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én érzem, ha van szaga(mert nem mindig van!De tény, hogy vannak kifejezetten kellemetlen szagú egyedek.A barátom is érzi,de van amikor csak akkor ha szaglászik magán.
2009. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én olyan büdös vagyok mint a disznó!Bármit csinálok.Te milyen büdös szoktál lenni?Ne szégyelösködj!!!
2009. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én sem értem.... Én azon tudok kiakadni nagyon, hogy ugye most tél van, mégis sokszor érzem, hogy elmennek mellettem, vagy mellém állnak és majdnem elájulok.... Már nagyon durva bukéja lehet az illetőnek kabát nélkül, ha úgy is érezni a szagát, hogy kabát van rajta. Hála Istennek én ha izzadok is, nem szagos. Persze ez függ attól, hogy ki, mit örökölt. Tudom, hogy nem tehet róla az ember, hogy pl. az átlagnál szagosabbat izzad, de akkor próbáljon tenni ellene! Használjon hónaljstiftet, sprayt! Én is használom mindkettőt, pedig mint mondtam, nem vagyok sosem szagos, de jobban érzem magam, ha jó illatom van:) Üdv: Gyuszi
2010. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én sem szoktam magamon érezni.De akkor be is vagyok szarva.
2010. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20:29, 17:57 Inkább tartottad volna meg magadnak a bemutatkozásodat! Felfordul a gyomrom az ilyenektől. Undorító vagy és még büszke is vagy rá!
2010. febr. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!