Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy ha felállok...

Miért van az hogy ha felállok megszédülök és elsötétül minden, még akkor is ha lassan állok fel? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 20:59
1 2
 1/11 bibus26 ***** válasza:
Sztem alacsony a vérnyomásod...
2012. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok! 15/l és a vérnyomásom jó
2012. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én is ezzel küszködök naponta többször is. Mindig meg kell kapaszkodnom valamiben. Tegnap majdnem el is estem.

13/L

2012. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az időjárás visel meg.
2012. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem hinném, mert velem ez minden évszakban és időjárásban előfordul.

(A 3. Hozzászóló vagyok)

2012. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
14 vagyok, ugyanez a helyzet nálam is. Nem tudom te milyen magas vagy, én eléggé az vagyok, nálam ez is közrejátszik. Azt mondta az orvos, hogy kicsit vérszegény vagyok, de ez alig lényeges. Hozzátette, nagyon fontos, hogy minden nap bőven és egészségesen reggelizek, ugyanis akkor nem lesznek gondok. Próbáld ki te is, nálam valamennyit segített.
2012. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez!

14/l

2014. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Barnus0089 válasza:
Ugyan ez énis 14 éves vagyok és szerintem a meleg párás idő is közre játszik, én csak 6 lépés után tapasztalom eszt de akkor anyira hogy össze esek.
2015. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor elsötétül minden azt úgy érted hogy fekete 'pöttyöket látsz'? Teljesen normális dolog ha valaki sokat ül és utána feláll akkor ez szokott történni.Tesom például van hogy egész nap gépezik aztán feláll és minden teljesen elsötétül meg megszédül.

Ugyhogy nyugi nincsen semmi bajod:D

2015. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TheHighChris válasza:

Régi kérdés de hátha nézi még valaki

Nálam is ez van majdnem minden felállásnál

Nekem azt mondták hogy a vérnyomásom normális de nagyon hirtelen leesik amikor felállok de utána vissza megy normális szintre

Hirtelen változik a vérnyomás szintje az is okozhatja

2020. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!