Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet komolyabb baja vkinek...

Lehet komolyabb baja vkinek ha nemcserél minden nap tiszta alsóneműt?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó,csak ismerek 1-2 illetőt és kiváncsi vagyok.
2009. júl. 15. 02:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hosszú távon biztos vannak következményei, úgyhogy ezt nem ajánlanám senkinek. Amúgy jó tudni, hogy mások sem tudnak aludni ilyenkor:D
2009. júl. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
undorito fuuuujjj
2009. júl. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen lehet !..Ezt barna vonalkódnak is nevezik egyesek míg mások szaros gatyának,de hogy hogyan kerül rá ez az egyik legnagyobb rejtély a földön...
2009. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Célszerű napi rendszerességgel cserélni higiénia szempontból. De ha véletlenül egy nagyobb szellentés közben egy fél kilós csomag kerül bele,ilyenkor nem kell megvárni a nap végét....
2009. júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jelentős baktériumtenyészet alakulhat ki egy gatyán 24 óra alatt, ezért érdemes naponta cserélni. Ha nem zavarnak a fertőzések, a gomba és a szagok, akkor nem.
2009. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...azt mondják az orvosok,hogy a túlzott higiénia is ártalmas.De a napi fehérneműcsere azért alap.
2009. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Semmi bajuk nem lesz. Én van, h 2-3 napig ugyan abba a bugyiba vagyok, max annyi bajom lenne tőle, hogy ha valaki megtudná, totál hülyének nézne, meg fúúúúj meg gombás leszel meg fúúúj... Azt elismerem, hogy gusztustalan, de hogy betegséget lehet kapni tőle, azt cáfolnám, és ez tény, mert ki van próbálva :P Esetleg ha valakinek full gyenge az immunrendszere, akkor kaphat valamit, dehát.. Nemtom nekem nem lett még semmi bajom ettől.
2009. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Ezt már ismerjük "nem rólam van szó"..

én szóba se állnék ilyen igénytelen emberekkel. Csövesekkel barátkozol?

Egyébként gusztustalan, undorító dolog. Képtelen lennék ugyanabban a bugyiban lenni 1 napnál tovább. Sőt van amikor (főleg nyáron), kétszer is váltok.

2009. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó... Barbie Baba cica-mica..azért mert kérdezett valaki valamit,nem kellene csöves barátokkal jellemezni a kérdezőt,nem valami szép dolog ez a hangsúly a részedről..

Miután a körmeidet megreszelted a Plaza-ban,ne felejts el azért bugyit cserélni...nem pisis, ügye?

2009. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

00:26 vagyok

nemtom mér lettem lepontozva, nem azt mondtam h ne cseréljen bugyit v gatyát csak a kérdésre válaszoltam: nem lesz tőle KOMOLY BAJA... és semmilyen más baja se lesz tőle... Nem azt kérdezte h undorító-e, vagy higiénikus-e...

2009. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!