Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik ezek a vizeletemben?

Mik ezek a vizeletemben?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete fehér uszadékok vannak a vizeletemben. Nem minden alkalommal, ha többet iszom, akkor nincs. Rettegek, hogy mi bajom van, mert tudom, hogy ez nem normális. Olvastam, hogy lehet fehérje, és az rettenetes dolgokra utalhat.

Nagyon félek!!! Orvoshoz még nem mentem... El fogok menni, de addig is jól jönne néhány ötlet, mert már nagyon el vagyok keseredve, és minden percben erre gondolok.

17 éves vagyok, és lány.


2009. júl. 13. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
az nem lehet hogy esetleg pisiléskor a vizeleteddel jött ki a fehér folyásod?
2009. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nincsen hozzá fertőzésed, akkor semmit nem jelent.
2009. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mármint nem a vizeleteddel :) hanem akkor mikor pisiltél és ugye nyomtál na és akkor a nyomással
2009. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt olyan, hogy éppen megvolt, tampont használtam, és akkor is láttam. Pedig először én is erre gondoltam, és ez olyan megnyugtató lenne!

2. válaszoló: Ez biztos? Akkor mi ez?:(

Jajjj nagyon félek!

2009. júl. 13. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet pl felfázástól, vagy ha vega vagy, attólis, de lehet kristályosdás is talán.
2009. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér uszadékok vannak benne, az 2 dologra utalhat: peteéréskor sűrűbb a folyás, és amikor pisilsz, belekerül a vizeletbe. a másik, meg az, hogy hólyaggyulladás miatt gennyet pisilsz. nem tudom, honnan vetted, hogy ez valami borzalmas betegség, kissé hipochondernek tűnsz. el kell menni az urológiára, ahol végeznek egy egyszerű vizelettesztet. értsd: bele kell pisilned egy edénybe, amibe az orvos belelógat egy papírcsíkot, és ha genny van a pisidben, elszíneződik a papír. ilyenkor felír gyógyszert, és viszlát. nincs semmi halálos betegséged.
2009. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!