Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hétfőn megyek neurológiai...

Hétfőn megyek neurológiai vizsgálatra, zsibbad a jobb kezem, fáj a fejem. Hgy fog zajlani? Mennyire kell levetkőzni? 16, L

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy melltartó-bugyira kell vetkőzni, mert a végtagoknak és izületeknek a mozgását látnia kell az orvosnak. Becsukott szemmel járkálás, guggolás, hanyatt fekve láb-kéz emelgetés. Orr megérintése csukott szemmel. Ezek alap rutinvizsgálatok. Persze lesz több is, de ezeket elvégzik szinte mindig.
2012. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 17. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam neurológusnál szédüléssel járó agyi ideggyulladás miatt, nekem nem kellett levetkőznöm, csak a cipőt vettem le, mielőtt felfeküdtem az ágyra (de biztos orvosa válogatja, ez SZTK-ban volt). A kalapácsot kellett követnem a szemmel, kézfejemet, lábamat kocogtatta vele, és volt egy hirtelen-felülős vizsgálat is, hogy akkor is szédülök-e, majd forognom kellett az ágyon jobbra-balra, aminek az eredménye egy enyhe hányinger lett...
2012. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 17. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
mint sm beteg jártam már neurológusnál,de a legtöbb amit le kellett vennem az a zokni volt:)
2012. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első és nem az ujjamból szoptam a dolgokat. Én is jártam neurológusnál. Csak az én orvosom nem olyan felületes, mint a tiéd esetleg...
2012. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. júl. 19. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
egyébként hogy mennyire kell vetkőzni, az dönti el mi a panasz és mit vizsgál
2012. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hogy itt még moderálnak is...na mindegy leírom még egyszer. "kedves" első válaszoló "kicsit" túlreagálja, senki nem mondta,hogy az újából szopta, kultúr megnyilvánulásból meg elégtelen.
2012. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:)


Te pedig helyesírás elégtelen.

2012. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!