Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feláltam és elszédültem...

Feláltam és elszédültem minden kicsit sötét lett miért?

Figyelt kérdés

Vérszegénség vagy,hogy táborba voltam és nem ettem annyit,hiányosan táplálkoztam,vagy vmi más?

Mit tegyek ellene?

14F



2012. júl. 11. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

túl meleg van, ez megviseli a szervezetet

fekvésből, ülésből ne állj fel gyorsan, valamint igyál sok folyadékot

2012. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez csak egyszer fordult veled elő, akkor talán a nagy meleg. Ha máskor is, akkor menj orvoshoz, mert sok minden lehet: vérnyomás, vérszegénység, ideg stb.
2012. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nekem is szokott lenni hogyha hirtelen fel alok fekvo helyzetbol akkor beszedulok es kezd elfeketedni a kep ilyenkor lefele szoktam nezni es leHajolok utana elmulik kb 3 masodperc

(vernyomasos vagyok gyogyszereket szedek ra)

2012. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
magas vagyok és vékony, elég gyakran megesik velem, ilyenkor leesik a vércukorszintem, ezért általában van nálam egy cs. szőlőcukor:)
2012. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Cukor i$ lehet. Igyal egy ki$ cukro$ vizet. $ok folyadékot.Lehet magnéziumhiány,va$hiány,$okminden. Azert én c$inaltatnek egy verviz$gálatot.
2012. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melegben kitágulnak az erek, a vérnyomás lemegy, ettől a szédülés vagy ájulás. Igyál sokat és ne ugrálj fel gyorsan.
2012. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fáradtság az oka.
2012. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Máskor is volt felkeléskor egy kicsitt de tényleg kicsitt megszédültem (1-2hónapja néha néha). Most is asszittem hogy csak annyi lessz de amikor elsötétült minden akk megijedtem és ink rádöltem az ágyra
2012. júl. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!