Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy nagy...

Mitől lehet az, hogy nagy wc-zés után ég a fejem, kipirosodik az arcom meg ha megfogom akkor meleg is és viszketek pár helyen? Fül. Kéz. Nyak?

Figyelt kérdés
általában ilyenkor kijön ilyen nagyon durva csalán kiütéses allergia v nem tudom mi de nagyon durván viszket mindenem feldagad az orrom fülem stb. de most pl csak pár helyen viszketek. De nem tudom mitől lehet ez és nagyon rossz .Van valaki aki még így van ezzel? V csak én vagyok ennyire selejt v mi ? :D :O
2009. júl. 11. 21:24
 1/3 A kérdező kommentje:
annyira rossz... mindenem viszket és ilyen csalán kiütések jönnek ki rajtam...már bevettem egy gyógszert amit még egy éve kaptam az allergia vizsgálatok alapján ... nem vagyok semmire se allergiás és nem tudni h mitől lehet ez azt mondta az orvos h szokot ilyen előfordulni dehogy ez csak 2-3szor fog kijönni... nos ez velem már ötödszörre fordul elő és isszonnyatosan rosssz és viszketek ....:S nincs még valaki akivel történt már ilyen?
2009. júl. 11. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs gyakran visszatérő székrekedésed? Vagy nem lehet, hogy túl nagy mennyiségeket eszel? Természetgyógyászhoz kellene menned. Biztos van a lakóhelyed közelében. Ők tudják az ilyeneket.
2009. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát székrekedésem az elég gyakran van....van h 6napig nem megyek nagy wcre...hát... sokat mostanság nem eszek.... eléggé kikészítettem a gyomromat a fogyókúrákkal meg a hashajtókkal ... talaly nyáron pl a repülőn jött ez ki rajtam... ettem salátát utána elmentem wcre- jó ciki is volt mert akkor hasmenésem volt ill csak ez az egy volt de az hasmenés volt és utána kezdtem el rögtön viszketni... a véremben semmit se találtak h valamire allergiás is lennék mindent megnéztek és semmit sem találtak :S ...
2009. júl. 11. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!