Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol fájhat minden nap?

Mitol fájhat minden nap?

Figyelt kérdés
mar v 3 napja a fejem faj mindig..es estere muszajvagyok bevenni egy fajdalom csillapitot...hatul a fejem faj,bal oldalt...beutni nem utottem be..
2009. júl. 10. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
a vérnyomásoddal van gond.valszeg alacsony
2009. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen tenyleg alacsony szokott lenni...valoszinuleg az okozhatja?
2009. júl. 10. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem! Alacsony vérnyomástól nem fáj három napig egyfolytában. Nem napoztál esetleg? Ha a halántékodra is kisugárzik, migrénre is lehet gondolni. Amennyiben szokatlan, korábban nem tapasztalt és folyamatosak ezek a fejfájások, először a háziorvoshoz menj.
2009. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
napoztam de nemvoltam sokaig mert nembirtam mara napon lenni...
2009. júl. 10. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sokat fáj mostanában!

25 éve vagyok migrénes, van tapasztalatom, elhiheted.

Nem kell semmi különösre gondolnod, csak nézz az égre és a hőmérőre. Frontok jönnek-mennek, ingadozik a hőmérséklet állandóan.Sajnos az arra érzékeny emberkéket ez nagyon megviseli.Tarts ki, talán rendeződik az időjárásunk.Nekem nagyon jó gyógyszerem van rá, ha nem múlik semmilyen fájdalomcsillapítóra sem, keress meg!

2009. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnos én is migrénes vagyok,bár mostanában "csak" fájni szokott a fejem,hányinger,szédülés...volt,hogy minden nap

25 évesen,és ráadásul,tényleg ez az idő nagyon össze-vissza...most is lesz meleg és hidegfront 2 napon belül:(

nekem is kéne felíratnom vmi gyógyszert....hátha az segít:)

2009. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!